Masażystka Monika

Zdjęcie Masażystki Moniki

Cześć, jestem Monika i już dziś zapraszam Cię do mojego świata orientalnej magii w otoczeniu aromatycznych masaży i zabiegów pielęgnacyjnych.
Masażysta to nie tylko zawód i zdobyte wykształcenie. Masażysta to doświadczenie, zaangażowanie i pasja. Moja życiowa przygoda, w której odkryłam cudowną moc ludzkich dłoni, zaczęła się bardzo wcześnie. Już w wieku 15 lat postawiłam swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie, a moje zdolności zostały odkryte i docenione przez wielu członków rodziny. Moja pasja i dążenie do poprawy samopoczucia drugiej osoby trwa do dziś. Jako zawodowa fizjoterapeutka, znam dogłębnie każdy element Twojego ciała. Otocze cię troską, a moje umiejętności sprawią, że wyjdziesz z zabiegu nie tylko zregenerowana, ale przede wszystkim szczęśliwa. Tego oczekuję i do tego dążę w swych działaniach, aby ujrzeć uśmiech zadowolenia i wdzięczności na twarzy swoich klientów. Czuć się potrzebna i pomocna. Stawać z Wami do walki o przywrócenie dobrego samopoczucia i witalności organizmu. Zarażę Cię swoim optymizmem, ofiarując Ci moje wewnętrzne ciepło i życiową radość.
Jaką jestem kobietą prywatnie? Czasem spokojną, a czasem zwariowaną. Czasem zbyt opanowana, a czasem nadmiernie roztargniona. Wulkan energii, który pokochał jednoślady całym swoim sercem. Odpływam w marzeniach na swoim Harley’u w kolorze chwytliwego różu. Kiedyś będzie mój, a ja poczuję się kobietą spełnioną. A tymczasem pielęgnuję drogocenne więzi rodzinne, spędzając wspólnie z bliskimi każdą wolną chwilę na łonie natury.
Nie wahaj się, zaufaj mojemu doświadczeniu, pozwól mi stać się elementem układanki w twojej drodze o lepsze zdrowie i samopoczucie.