Wyjątkowy Masaż dla Dwojga

Pragnienie czegoś wyjątkowego i zapadającego w pamięć. Potrzeba wspomnień i niesamowitych doznań. Realizacja tych skrytych marzeń urzeczywistni się w tej jednej chwili, gdy dwoje kochających się ludzi podda się wspólnie rytualnemu masażowi dla dwojga.
Czy to jest miłość, czy to jest kochanie? Czy to jest przyjaźń, czy też pożądanie? Każde z tych odczuć wymaga dbałości i pielęgnacji. Masaż dla dwojga to świetny sposób na uczczenie rocznicy ślubu, uwiecznienie przyjaźni czy dzień urodzin. Każdy dzień godny jest uczczenia i świętowania w tak oryginalny, błogi dla duszy i ciała sposób. Zasmakuj cudownych chwil z bliską osobą, wspólnie celebrując ten wyjątkowy dzień Waszego życia.

  • 170.00 340.00 

    Dobroczynne właściwości ciepła, odprężenie i totalna relaksacja uzyskana dzięki użyciu półszlachetnych kamieni, to tylko namiastka szczęścia, jakie niesie za sobą uczestnictwo w tym zabiegu.

    Uspokajający, błogi masaż ciepłymi olejami z dodatkiem olejków eterycznych w jednym momencie sprawi, że oddasz się całkowicie egzotycznym aromatom z całego świata. A wszystko to dzięki naturalnej mieszance wyjątkowych roślin, które z nieskazitelną lekkością odświeżą i rozluźnią Twoje całe ciało.

  • 170.00 340.00 

    Rytualny masaż świecą zaskoczy, przyciągnie oraz zniewoli zmysły każdej osoby, która podda się jego działaniu. Zdecydowanie ten rodzaj masażu jest jedną z najczęściej wybieranych form zabiegu przez klientów poszukujących wyjątkowych, niepowtarzalnych doznań. Co sprawia, że ten nowatorski, rytualny masaż świecą jest tak pożądany i cieszący się dużą popularnością? Ciepły, delikatny rytuał, wprowadzi Twoją duszę i ciało w głęboki stan relaksacji i odprężenia, a hipnotyzujący aromat świecy pobudzi wszystkie Twoje zmysły.