O nas

Dotyk działa cuda, a odpowiednio dobrane przez specjalistów masaże i zabiegi, to prawdziwe dobrodziejstwo dla ciała i duszy. Masaż leczniczy przyspiesza regenerację organizmu, masaż sportowy przygotowuje ciało do wysiłku, masaż kosmetyczny upiększa i odmładza, a masaż relaksacyjny niesamowicie odpręża, uwalniając ciało i umysł od wszelkich napięć i stresu. Innymi słowy, masaż to Ceremonia Uzdrawiania.

Nasza historia zaczęła się kilka lat temu, gdy z pasji do masażu, salon Beauty Time przerodził się w Ceremonię Uzdrawiania. To miejsce, które systematycznie odwiedza wielu stałych i zadowolonych klientów. Cała ideologia gabinetu, oparta jest na trzech nurtach: profilaktyka zdrowotna (działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne), zabiegi relaksacyjne (rytuały spa i ajurweda) oraz zabiegi odżywcze (modelowanie twarzy i ciała).

Co sprawia, że nasz salon jest tak wyjątkowy? Klimat panujący w Ceremonii Uzdrawiania to składowa wielu czynników, takich jak: profesjonalizm, dokładność i doświadczenie każdego masażysty, dbałość o komfort i wygodę wszystkich gości oraz przyjazna, ciepła atmosfera. Nasz zespół to osoby, które nigdy nie stoją w miejscu, a ich ciekawość i pasja prowadzą do ciągłego pogłębiania swoich umiejętności i wiedzy z zakresu fizjoterapii i masażu. To wszystko przekłada się na satysfakcję klientów, a są nimi zarówno osoby borykające się z chronicznymi bólami, jak i osoby, które w wyniku przepracowania i nadmiaru obowiązków poszukują relaksu i odprężenia. Stawiamy głęboki nacisk na profilaktykę zdrowotną, a jednym z naszych celów, jest zarażenie wszystkich gości salonu miłością do swojego ciała oraz koniecznością dbania o komfort fizyczny i duchowy. Jesteśmy przekonani, że pielęgnacja umysłu, duszy i ciała toruje w człowieku drogę do szczęśliwego życia.

Zawsze służymy profesjonalną radą i pomocą. W Ceremonii Uzdrawiania będziesz czuć się swobodnie i komfortowo otoczony zapachem świeżych kwiatów i naturalnych, wysokiej jakości olejków. Po przebytym masażu masz możliwość skorzystania z prysznica oraz świeżego ręcznika przygotowanego specjalnie dla gości. Na zakończenie spocznij w wygodnym fotelu i popijając aromatyczną ziołową herbatę, przedłuż magiczne chwile doświadczone podczas masażu. To wszystko jest dla Ciebie, bo jesteś wyjątkowym człowiekiem. Już dziś porywamy cię do niezwykłego świata masażu. Pierwsze spotkanie jest wyjątkowe, a każde kolejne stanowi potwierdzenie tej wyjątkowości.

Nasi masażyści

Anna

Masażystka

Zdjęcie Masażystki Moniki

Monika

Fizjoterapeutka

Piotr

Masażysta