Masażystka Ania

Anna Kasprzyk

Cześć. Jestem Ania, a to mój świat pełen pasji i zamiłowania do masażu.
Moje życie od wielu lat skupia w sobie tematy związane z magicznym światem Ajurwedy, dążeniem do polepszenia samopoczucia duszy i ciała dzięki opracowywanym przeze mnie holistycznym programom do modelowania sylwetki.
Kim tak naprawdę jestem? Jestem masażystką, specjalistką masażu leczniczego i zabiegów odchudzających, biologiem, trenerem i szkoleniowcem. Moje wieloletnie doświadczenie oparte jest na zdobytej wiedzy podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i Uniwersytecie Łódzkim. Jestem masażystką – szkoleniowcem z pasją, który dogłębnie i szczerze angażuje się w każde podjęte działania i nowe wyzwania.
Moje marzenia spełniły się w dniu założenia Ceremonii Uzdrawiania. Profesjonalizm, zaufanie i komunikacja – to klucz do sukcesu w mojej pracy i codziennych działaniach. Każdego dnia spotykam nowe, niesamowite osobowości, z którymi mogę podzielić się tym, co dla mnie najcenniejsze. Dla mnie każdy jest wyjątkowy, a ja staram się w jak najlepszy sposób wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie tak, aby każdy, kto mi zaufa, wyniósł z zabiegów jak najwięcej. Dbałość o szczegóły i precyzyjność każdego elementu zabiegu to mój atut, dzięki któremu Twoje ciało i dusza doznają ukojenia i całkowitej regeneracji.
Jestem otwarta na każde pytania i wątpliwości z Twojej strony. Jako trener zawsze służę profesjonalną radą, a jako dietetyk pomogę Ci holistycznie opracować program do modelowania Twojej sylwetki. Będę Cię wspierać, bo po to tu jestem. To moja misja i cel: sprawiać by ludzie pielęgnowali swoje ciała i dusze. Zarażać ich pasją do zdrowego trybu życia.
Przy moim wsparciu masz również możliwość skorzystania z organizowanych przeze mnie warsztatów i spotkań z masażu. Wprowadzę Cię również w świat Ajurwedy, przekazując ci moje zamiłowanie do oczyszczająco – odmładzających hinduskich masaży.
Podzielę się z Tobą moją pozytywną energią i optymizmem. Zaufaj mi oddając się w moje ręce, a ja sprawię, że masaże w Ceremonii Uzdrowienia staną się dla Ciebie wyjątkowym rytuałem.
Zapraszam.